EOL Kancelaria Doradztwa Podatkowego Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa jest następcą spółki cywilnej EOL Kancelaria Doradców Podatkowych Elżbieta Olechowska i Bartosz Olechowskie działającej od 01 maja 1993 roku.

Nasza kancelaria funkcjonuje w ramach Grupy Doradczo – Księgowej EOL, w skład której wchodzi także firma księgowa – EOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością specjalizująca się w obsłudze księgowej i kadrowej podmiotów gospodarczych. Obecnie firma ta obsługuje ponad 100 podmiotów gospodarczych, w tym prowadzi ponad 70 ksiąg rachunkowych. Posiadamy zatem niezbędną wiedzę, by tworzyć most pomiędzy zagadnieniami prawnymi wynikającymi z interpretacji przepisów, a osobami poruszającymi się biegle w księgowości i finansach. Razem w naszych spółkach pracuje ponad 25 osobowy doświadczony zespół doradców, konsultantów i księgowych.

Obecnie w ramach naszej kancelarii na stałe funkcjonuje 8 doradców podatkowych.

Nasza kancelaria zajęła 25 miejsce w VIII edycji Rankingu firm doradztwa podatkowego w Polsce opublikowanego przez dziennik „Rzeczpospolita” w dniu 12 czerwca 2014 roku. Pragniemy podkreślić, że nie tylko interpretujemy przepisy, ale także wpływamy i tworzymy kierunki wykładni prawa podatkowego. Jeden z naszych wspólników, dr Adam Bartosiewicz, jest znanym i cenionym autorem komentarzy i artykułów dotyczących prawa podatkowego. Z jego zdaniem liczą się sądy administracyjne (jest cytowany w blisko 2.5 tysiącu orzeczeń sądowych), jak również organy podatkowe.

Dbając o wysoki poziom świadczonych przez nas usług doradztwa podatkowego uczestniczymy regularnie w szkoleniach i warsztatach podatkowych. Przedstawiamy swoje poglądy na łamach prasy podatkowej. Rozwijamy także wewnętrzne procedury jakości świadczonych usług. Sprawna obsługa na wysokim merytorycznym poziomie pozwala na uzyskanie przewagi konkurencyjnej na rynku doradztwa podatkowego.


                       

Publikacje

Osiągnięcia

Szkolenia