Profil kancelarii
Nasi klienci to głównie przedsiębiorstwa średniej oraz małej wielkości. Są lub były wśród nich liczące się na szczecińskim rynku firmy, w tym m.in. z branży budowlanej, deweloperzy, pośrednicy w obrocie nieruchomościami, firmy produkcyjne różnego rodzaju, przedsiębiorstwa rolnicze. Dużą grupę klientów stanowią podmioty z obcym kapitałem, głównie niemieckim.

Zajmujemy się głównie sprawami cywilnymi, handlowymi i gospodarczymi, jednakże staramy się obsługiwać naszych klientów kompleksowo, nie unikamy więc także i innych spraw.
Z usług kancelarii korzystają także osoby fizyczne, zwłaszcza w sprawach związanych z problematyką nieruchomości, spadkowych, pracowniczych.
Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu spraw sądowych, jak i w pozasądowym rozwiązywaniu sporów.


Współpracujemy z doświadczonymi i sprawdzonymi notariuszami i tłumaczami, jak również ze spółką LBV Doradztwo i Księgowość (POLSKA) sp. z o.o., która specjalizuje się w obsłudze księgowej podmiotów rolniczych, zwłaszcza z kapitałem niemieckim.

Historia

EOL Soiński Radcy Prawni s.c. (poprzednia nazwa: „MERITUM” s.c., Wojciech Soiński, Kamil Soiński, Kancelaria Radców Prawnych) jest kontynuacją kancelarii prowadzonej wcześniej przez Wojciecha Soińskiego. Kancelaria radców prawnych funkcjonuje w ramach Grupy EOL, w skład której wchodzą również EOL Kancelaria Doradztwa Podatkowego Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa oraz firma księgowa – EOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Jako grupa doradcza możemy kompleksowo zająć się nawet najbardziej skomplikowanymi sprawami.

Pola praktyki

Postępowania sądowe

Postępowania
administracyjne

Analizy prawne

Pisanie umów

Windykacja roszczeń

Rejestracja spółek,
przekształcenia

Strona używa cookies Dowiedź się więcej